Jeju zawiesiło swoją działalność. Tymczasem zapraszam tu:

Tuesday, February 17, 2009

8. marca - Komiksowy Dzień Kobiet

Już wkrótce – 8. marca – obchodzić będziemy ustanowiony przez amerykańskich socjalistów Dzień Kobiet. W Polsce Ludowej z tej okazji można było spodziewać się towarzysza Gierka* z bukietem czerwonych goździków wizytującego zakład pracy. Czasy się jednak (na szczęście) zmieniły, a my potrzebujemy nowego Dnia Kobiet - Dnia Kobiet na miarę naszych czasów!

Bezsensowny ten wstęp chciałbym teraz rozjaśnić konkretami.
8. marca o godzinie 16tej w klubokawiarni Kawangarda na ulicy Wilczej 32 w Warszawie odbędzie się promocja nowego numeru Jeju – poświęconego tematyce kobiety. Promocji będzie towarzyszyło otwarcie wystawy prac związanych z ósmym numerem Jeju. Gorąco zapraszam, aby odwiedzić Kawangardę. Tylko tego dnia Jeju będzie w promocyjnej cenie 15zł. Będzie to też okazja spotkać niektórych autorów współtworzących najnowszy numer.

Wszystkim facetom i niektórym - bardziej wyzwolonym - kobitkom przypominam, że Jeju-8 to najlepszy z możliwych prezentów z okazji Dnia Kobiet. Policzcie zatem wszystkie wasze matki, siostry i kochanki. Będzie można wynegocjować cenę hurtową.

PS: A do Kawangardy zapraszam codziennie – świetne miejsce!


*Gierek nie odwiedza zakładów pracy, bo wyjechał na wyspy do roboty.

3 comments:

mei said...

będę :>

Anonymous said...

i ja też :)

Grim said...

Ja zapewne też.